ESDA14V2BP6
- 型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-666
- 型號:
- ESDA14V2BP6
- 品牌:
- STMicroelectronics
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 3000
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 4
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 14.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- Power - Peak Pulse
- 50W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)