ESDA6V1SC6
- 型號描述:
Clamp Ipp Tvs Diode Surface Mount SOT-23-6
- 型號:
- ESDA6V1SC6
- 品牌:
- STMICROELECTRONICS
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 4
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 5.25V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 6.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C (TA)