P4SMF17A
- 型號描述:
27.6V Clamp 14.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SOD123FL
- 型號:
- P4SMF17A
- 品牌:
- SMC Diode Solutions
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 17V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 18.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 27.6V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 14.5A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)