P4SMF12A
- 型號描述:
19.9V Clamp 20.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123FL
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SOD123FL
- 型號:
- P4SMF12A
- 品牌:
- SMC Diode Solutions
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SOD-123F
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 20.1A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 12V
- Supplier Device Package
- SOD-123FL
- Unidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 13.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 19.9V
- Power - Peak Pulse
- 400W