3.0SMI10CA
- 型號描述:
17V Clamp 176.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 10VWM 17VC DO214AB
- 型號:
- 3.0SMI10CA
- 品牌:
- SMC Diode Solutions
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 10V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 11.1V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 17V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 176.5A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)