CSNL2512FT33L0
型號描述:
33 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil
型號:
CSNL2512FT33L0
Resistance
33 mOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
3W
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 170°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)