CSNL2512FT20L0
型號描述:
20 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil
型號:
CSNL2512FT20L0
品牌:
SEI Stackpole Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
4000
起訂量:4000 倍增量:1
Resistance
20 mOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
3W
Composition
Metal Foil
Features
Automotive AEC-Q200, Current Sense
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 170°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
Ratings
Size / Dimension
0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.90mm)