CSNL2512FT10L0
型號描述:
10 mOhms ±1% 3W Chip Resistor 2512 (6332 Metric) Current Sense, Moisture Resistant Metal Element
型號:
CSNL2512FT10L0
品牌:
SEI Stackpole Electronics
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
2000
起訂量:2000 倍增量:1
Resistance
10 mOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
3W
Composition
Metal Element
Features
Current Sense, Moisture Resistant
Temperature Coefficient
±50ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 170°C
Package / Case
2512 (6332 Metric)
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm)
Height - Seated (Max)
0.018" (0.45mm)