ESDCAN24HXYFHT116
- 型號描述:
43.5V Clamp 4.3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SSD3
- 型號:
- ESDCAN24HXYFHT116
- 品牌:
- Rohm
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 5
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 2
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 25.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 43.5V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.3A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- 180W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- CAN
- Capacitance @ Frequency
- 3.5pF @ 1MHz (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TA)