XPP335156.250000K
- 型號描述:
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
CLCC 3.20X2.50X0.95 MM, 2.10MM P
- 型號:
- XPP335156.250000K
- 品牌:
- Renesas Electronics Corporation
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 156.25 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- LVPECL
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 94mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.039" (1.00mm)