首頁 > Renesas Electronics代理商 > XPP336156.250000K
影像僅供參考,以產品規格為準
XPP336156.250000K
型號描述:
156.25 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
標準時鐘振盪器 XPP336156.25000 PROGRAMMABLE XO
型號:
XPP336156.250000K
品牌:
Renesas Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:3000 倍增量:500
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
156.25 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVPECL
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
94mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
8-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.047" (1.19mm)