XFL215156.250000K
型號描述:
156.25 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 12-SMD, No Lead, Exposed Pad
XTAL OSC XO SMD
型號:
XFL215156.250000K
品牌:
Renesas Electronics Corporation
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
500
起訂量:500 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
156.25 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVDS
Voltage - Supply
1.8V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
66mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
12-SMD, No Lead, Exposed Pad
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)