ESDCAN24HXYFHT116
- 型號描述:
43.5V Clamp 4.3A (8/20μs) Ipp Tvs Diode Surface Mount SSD3
- 型號:
- ESDCAN24HXYFHT116
- 品牌:
- ROHM
- 交期:
- 10-16工作天
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 2
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 24V (Max)
- Voltage - Breakdown (Min)
- 25.5V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 43.5V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 4.3A (8/20µs)
- Power - Peak Pulse
- 180W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- CAN
- Capacitance @ Frequency
- 3.5pF @ 1MHz (Max)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 175°C (TA)