首頁 > RECOM Power代理商 > RP20-2415DAW/P-HC
影像僅供參考,以產品規格為準
RP20-2415DAW/P-HC
型號描述:
DC/DC 轉換器 - 通孔 20W DC/DC 1.6kV REG +/-15Vout Pos
型號:
RP20-2415DAW/P-HC
品牌:
RECOM Power
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
20
起訂量:20 倍增量:20
Type
Isolated Module
Number of Outputs
2
Voltage - Input (Min)
9V
Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
15V
Voltage - Output 2
-15V
Voltage - Output 3
Current - Output (Max)
677mA, 677mA
Power (Watts)
20 W
Voltage - Isolation
1.6 kV
Applications
ITE (Commercial)
Features
Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO
Operating Temperature
-40°C ~ 90°C
Efficiency
90%
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
6-SIP Module
Size / Dimension
1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)