RP240-80-22-W
- 型號描述:
Single Phase EMC/EMI Line Filter 80 A 250V 50/60Hz Two Stage Wire Leads
功率線濾波器
- 型號:
- RP240-80-22-W
- 品牌:
- Astrodyne TDI
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
價格:
數量:
- Filter Type
- Single Phase
- Configuration
- Two Stage
- Voltage - Rated DC
- Voltage - Rated AC
- 250V
- Current
- 80 A
- Frequency - Operating
- 50/60Hz
- Applications
- General Purpose
- Approval Agency
- CE, cURus, SEMKO
- Operating Temperature
- -25°C ~ 100°C