首頁 > RECOM Power代理商 > RCD-24-0.50/W/X3
影像僅供參考,以產品規格為準
RCD-24-0.50/W/X3
型號描述:
LED 電源供應器 0.5A LED-Driver REG 4.5-36Vin 2-35Vout
型號:
RCD-24-0.50/W/X3
品牌:
RECOM Power
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
5
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Features
Remote On/Off, SCP
Size / Dimension
0.87" L x 0.49" W x 0.33" H (22.1mm x 12.6mm x 8.5mm)
Voltage - Output
2 ~ 35V
Type
Constant Current
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C
Termination Style
Wire Leads
Voltage - Input (Max)
36V
Approval Agency
cULus
Ratings
IP67
Efficiency
96%
Topology
Buck
Current - Output (Max)
500mA
Dimming
Analog, PWM
Voltage - Input (Min)
4.5V
Power (Watts)
18 W