R-78E3.3-1.0
- 型號描述:
Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 7V - 28V Input
- 型號:
- R-78E3.3-1.0
- 品牌:
- RECOM
- 交期:
- 10-15工作天
- 原廠包裝量:
- 42
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:42
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tube
- Features
- SCP
- Package / Case
- 3-SIP Module
- Size / Dimension
- 0.46" L x 0.33" W x 0.41" H (11.6mm x 8.5mm x 10.4mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Voltage - Input (Max)
- 28V
- Efficiency
- 91%
- Current - Output (Max)
- 1A
- Voltage - Input (Min)
- 7V
- Voltage - Output 1
- 3.3V
- Voltage - Output 2
- Voltage - Output 3
- Control Features
- Power (Watts)
- 3 W