首頁 > Pulse Electronics代理商 > PE-1210CCMC601STS
影像僅供參考,以產品規格為準
PE-1210CCMC601STS
型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 600 Ohms @ 100 MHz 1A DCR 120mOhm
CMC 1A 2LN 600 OHM SMD
型號:
PE-1210CCMC601STS
品牌:
Pulse Electronics
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Features
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Filter Type
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Number of Lines
2
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Approval Agency
Ratings
Height (Max)
0.079" (2.00mm)
Voltage Rating - AC
Voltage Rating - DC
50V
Current Rating (Max)
1A
DC Resistance (DCR) (Max)
120mOhm
Impedance @ Frequency
600 Ohms @ 100 MHz