PE-1210CCMC102STS
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100 MHz 480mA DCR 350mOhm
CMC 480MA 2LN 1 KOHM SMD
- 型號:
- PE-1210CCMC102STS
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Features
- Package / Case
- Horizontal, 4 PC Pad
- Filter Type
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Number of Lines
- 2
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Approval Agency
- Ratings
- Height (Max)
- 0.079" (2.00mm)
- Voltage Rating - AC
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Current Rating (Max)
- 480mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 350mOhm
- Impedance @ Frequency
- 1 kOhms @ 100 MHz