PE-1206CCMC102STS
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 1 kOhms @ 100 MHz 230mA DCR 1Ohm
CMC 230MA 2LN 1 KOHM SMD
- 型號:
- PE-1206CCMC102STS
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Filter Type
- Signal Line
- Number of Lines
- 2
- Impedance @ Frequency
- 1 kOhms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 230mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 1Ohm
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Voltage Rating - AC
- Operating Temperature
- Ratings
- Approval Agency
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height (Max)
- 0.083" (2.10mm)