PE-0805CCMC361STS
- 型號描述:
2 Line Common Mode Choke Surface Mount 360 Ohms @ 100 MHz 280mA DCR 450mOhm
CMC 280MA 2LN 360 OHM SMD
- 型號:
- PE-0805CCMC361STS
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Filter Type
- Signal Line
- Number of Lines
- 2
- Impedance @ Frequency
- 360 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 280mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 450mOhm
- Voltage Rating - DC
- 50V
- Voltage Rating - AC
- Operating Temperature
- Ratings
- Approval Agency
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Size / Dimension
- 0.079" L x 0.047" W (2.00mm x 1.20mm)
- Height (Max)
- 0.051" (1.30mm)