PE-0603PFB121ST
- 型號描述:
120 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead 0603 (1608 Metric) 2A 50mOhm
FERRITE BEAD 120 OHM 0603 1LN
- 型號:
- PE-0603PFB121ST
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Filter Type
- Power Line
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 120 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 2A
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 50mOhm
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Package / Case
- 0603 (1608 Metric)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Height (Max)
- 0.041" (1.05mm)
- Size / Dimension
- 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)