PE-0603CD221GTT
- 型號描述:
220 nH Unshielded Drum Core, Wirewound Inductor 200 mA 1.9Ohm Max 0603 (1608 Metric)
FIXED IND 220NH 200MA 1.9 OHM
- 型號:
- PE-0603CD221GTT
- 品牌:
- Pulse Electronics
數量:
- Type
- Drum Core, Wirewound
- Material - Core
- Ceramic
- Inductance
- 220 nH
- Tolerance
- ±2%
- Current Rating (Amps)
- 200 mA
- Current - Saturation (Isat)
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 1.9Ohm Max
- Q @ Freq
- 25 @ 100MHz
- Frequency - Self Resonant
- 900MHz
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 MHz
- Mounting Type
- Surface Mount
- Size / Dimension
- 0.071" L x 0.049" W (1.80mm x 1.24mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.040" (1.02mm)