PE-0402HFB102STA
- 型號描述:
1 kOhms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 250mA 1.1Ohm
FERRITE BEAD 1 KOHM 0402 4LN
- 型號:
- PE-0402HFB102STA
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 0402 (1005 Metric)
- Filter Type
- Signal Line
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Ratings
- Height (Max)
- 0.026" (0.65mm)
- Current Rating (Max)
- 250mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 1.1Ohm
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 1 kOhms @ 100 MHz