PE-0402FB601ST
- 型號描述:
600 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 0402 (1005 Metric) 300mA 550mOhm
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
- 型號:
- PE-0402FB601ST
數量:
- Filter Type
- Signal Line
- Number of Lines
- Impedance @ Frequency
- 600 Ohms @ 100 MHz
- Current Rating (Max)
- 300mA
- DC Resistance (DCR) (Max)
- 550mOhm
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Surface Mount
- Height (Max)
- 0.026" (0.65mm)
- Size / Dimension
- 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)