PB2020.223NLT
- 型號描述:
22 μH Unshielded Wirewound Inductor 8.1 A 20mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 22UH 8.1A 20 MOHM SMD
- 型號:
- PB2020.223NLT
- 品牌:
- Pulse Electronics
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Inductance
- 22 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 8.1 A
- Current - Saturation (Isat)
- 13A
- Shielding
- Unshielded
- DC Resistance (DCR)
- 20mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -40°C ~ 130°C
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.940" L x 0.820" W (23.87mm x 20.83mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.400" (10.16mm)