CM600HA-24H
- 型號描述:
IGBT Module Single 1200 V 600 A 4100 W Chassis Mount Module
IGBT MOD 1200V 600A 4100W
- 型號:
- CM600HA-24H
- 品牌:
- Powerex Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Module
- Mounting Type
- Chassis Mount
- Input
- Standard
- Configuration
- Single
- Operating Temperature
- -40°C ~ 150°C (TJ)
- Vce(on) (Max) @ Vge, Ic
- 3.4V @ 15V, 600A
- NTC Thermistor
- No
- Supplier Device Package
- Module
- IGBT Type
- Current - Collector (Ic) (Max)
- 600 A
- Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max)
- 1200 V
- Power - Max
- 4100 W
- Current - Collector Cutoff (Max)
- 2 mA
- Input Capacitance (Cies) @ Vce
- 120 nF @ 10 V