2249-K-240
型號描述:
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-174 240.0" (6.1m) 20.0'
RF 電纜組件 BNC 50OHM RG174
型號:
2249-K-240
品牌:
Pomona Electronics
原廠包裝量:
2
起訂量:1 倍增量:1
Style
BNC to BNC
1st Connector
BNC Plug
1st Contact Gender
Male
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Connector Mounting Feature
2nd Connector
BNC Plug
2nd Contact Gender
Male
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Feature
Length
240.0" (6.1m) 20.0'
Cable Type
RG-174
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms