首頁 > ABRACON代理商 > 224-000307-20-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
224-000307-20-TR
型號描述:
32.768 kHz ±20ppm Crystal 7pF 65 kOhms 4-SMD, Flat Leads
液晶元件 Xtal 4-SMD, Flat Lead, 3 Leads 0.032768MHz Tol 20ppm -40C - 85C 7pF 65000 Ohms
型號:
224-000307-20-TR
品牌:
ABRACON
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:3000
Type
kHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency
32.768 kHz
Frequency Stability
Frequency Tolerance
±20ppm
Load Capacitance
7pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
65 kOhms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
4-SMD, Flat Leads
Size / Dimension
0.272" L x 0.055" W (6.90mm x 1.40mm)
Height - Seated (Max)
0.055" (1.40mm)