2249-C-120#
型號描述:
Cable Assembly Coaxial BNC to BNC RG-58C 120.0" (3.0m) 10.0'
COAX CBL BNC TO BNC 10'
型號:
2249-C-120#
品牌:
Pomona Electronics
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:500 倍增量:1
Packaging
Bulk
Features
Shielded
Color
Black
Length
120.0" (3.0m) 10.0'
Style
BNC to BNC
Operating Temperature
Cable Type
RG-58C
Ingress Protection
1st Connector
BNC Plug
2nd Connector
BNC Plug
Frequency - Max
4 GHz
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender
Male
2nd Contact Gender
Male
Cable Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms