2249-C-120
- 型號描述:
- RF 電纜組件 BNC (M), RG58C/U
- 型號:
- 2249-C-120
- 品牌:
- Pomona Electronics
- 1
- Packaging
- Bulk
- Features
- Shielded
- Color
- Black
- Length
- 120.0" (3.0m) 10.0'
- Style
- BNC to BNC
- Operating Temperature
- Cable Type
- RG-58C
- Ingress Protection
- 1st Connector
- BNC Plug
- 2nd Connector
- BNC Plug
- Frequency - Max
- 4 GHz
- 1st Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Connector Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender
- Male
- 2nd Contact Gender
- Male
- Cable Impedance
- 50 Ohms
- Overall Impedance
- 50 Ohms