POEA33U-1ATE-R
- 型號描述:
55V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Passive Injector 1 Gbps Data Rate
IEEE802.3AT 33W POE INJCTR 1PORT
- 型號:
- POEA33U-1ATE-R
- 品牌:
- Phihong USA
數量:
- Type
- Passive Injector
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Number of Ports
- Voltage - Output
- 55V
- Current - Output
- 600 mA
- Power (Watts) - Per Port
- 33W
- Compliance
- IEEE802.3at
- Data Rate
- 1 Gbps
- Features
- OCP, OVP, SCP
- Operating Temperature
- -10°C ~ 50°C
- Efficiency
- Level VI
- Mounting Type
- Desktop
- Size / Dimension
- 5.22" L x 1.79" W x 1.18" H (132.5mm x 45.5mm x 30.0mm)