首頁 > Phihong代理商 > POEA33U-1ATE-R
影像僅供參考,以產品規格為準
POEA33U-1ATE-R
型號描述:
55V Power Over Ethernet (POE) 1 Port Passive Injector 1 Gbps Data Rate
乙太網路供電 - PoE - 工業用產品 33W 55V 1G PoE Active Injector
型號:
POEA33U-1ATE-R
品牌:
Phihong
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
120
起訂量:1 倍增量:1
Type
Passive Injector
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Number of Ports
1
Voltage - Output
55V
Current - Output
600 mA
Power (Watts) - Per Port
33W
Compliance
IEEE802.3at
Data Rate
1 Gbps
Features
OCP, OVP, SCP
Operating Temperature
-10°C ~ 50°C
Efficiency
Level VI
Mounting Type
Desktop
Size / Dimension
5.22" L x 1.79" W x 1.18" H (132.5mm x 45.5mm x 30.0mm)