SLCS90-1200-T
- 型號描述:
Light Curtain 90mm Arm
PHOTOELECTRIC SAFETY
- 型號:
- SLCS90-1200-T
- 品牌:
- Pepperl+Fuchs, Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Box
- Features
- Operating Temperature
- -35°C ~ 60°C
- Voltage - Supply
- 24VDC
- Ingress Protection
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Protection
- Arm
- Detection Capability
- 90mm
- Protective Height
- 1200mm