PE51MO1004
- 型號描述:
RF ANTENNA 802.11b/g/n, ISM, Wi-Fi, WLAN Whip, Straight RP-SMA Magnetic
2.4 GHz 5 dBi Omni Antenna w/ Ma
- 型號:
- PE51MO1004
- 品牌:
- Pasternack
數量:
- RF Family/Standard
- Cellular, General ISM, WiFi
- Frequency Group
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency (Center/Band)
- 2.45GHz
- Frequency Range
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Antenna Type
- Whip, Straight
- Number of Bands
- VSWR
- 1.5
- Return Loss
- Gain
- 5dBi
- Power - Max
- 100 W
- Features
- Cable - 3.05m
- Termination
- RP-SMA
- Ingress Protection
- Mounting Type
- Magnetic
- Height (Max)
- 9.100" (231.14mm)