PE51MO1003
- 型號描述:
RF ANTENNA 802.11b/g, Bluetooth, ISM, Wi-Fi, WLAN Dome NMO Panel Mount
2.4 GHz 3 dBi Black Radome Enclo
- 型號:
- PE51MO1003
- 品牌:
- Pasternack
數量:
- RF Family/Standard
- Bluetooth, General ISM, WiFi
- Frequency Group
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency (Center/Band)
- 2.45GHz
- Frequency Range
- 2.4GHz ~ 2.5GHz
- Antenna Type
- Dome
- Number of Bands
- VSWR
- 1.5
- Return Loss
- Gain
- 3dBi
- Power - Max
- 100 W
- Features
- Termination
- NMO
- Ingress Protection
- IP66
- Mounting Type
- Panel Mount
- Height (Max)
- 2.710" (68.83mm)