P4SMAJ8.5CA-AU_R1_000A1
- 型號描述:
14.4V Clamp 27.7A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 8.5VWM 14.4V DO214AC
- 型號:
- P4SMAJ8.5CA-AU_R1_000A1
- 品牌:
- Panjit International Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 8.5V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 9.44V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 14.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 27.7A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)