P4SMAJ33A-AU_R1_000A1
- 型號描述:
53.3V Clamp 7.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AC (SMA)
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
- 型號:
- P4SMAJ33A-AU_R1_000A1
- 品牌:
- Panjit International Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:27000
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- Zener
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 33V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 36.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 53.3V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 7.5A
- Power - Peak Pulse
- 400W
- Power Line Protection
- No
- Applications
- Capacitance @ Frequency
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)