3.0SMCJ20CA-AU_R1_000A1
- 型號描述:
32.4V Clamp 92.6A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AB (SMC)
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
- 型號:
- 3.0SMCJ20CA-AU_R1_000A1
- 品牌:
- Panjit International Inc.
數量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 20V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 22.2V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 32.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 92.6A
- Power - Peak Pulse
- 3000W (3kW)
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)