首頁 > Panduit代理商 > ST14-075-60BK
影像僅供參考,以產品規格為準
ST14-075-60BK
型號描述:
膠帶 General Purpose ST14 Black, .75" x 60' x .007"
型號:
ST14-075-60BK
品牌:
Panduit
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
10
起訂量:1 倍增量:1
Tape Type
Electrical
Adhesive
Pressure Sensitive Adhesive (PSA)
Backing, Carrier
PVC (Poly Vinyl Chloride)
Thickness
0.0070" (7.0 mils, 0.178mm)
Thickness - Adhesive
Thickness - Backing, Carrier
Width
0.75" (19.05mm) 3/4"
Length
60' (18.3m) 20 yds
Color
Black
Usage
Insulating, Sealing, Splicing
Temperature Range
14°F ~ 176°F (-10°C ~ 80°C)