首頁 > Panduit代理商 > ST130-075-30BK
影像僅供參考,以產品規格為準
ST130-075-30BK
型號描述:
膠帶 Linerless High Voltage Rubber Tape
型號:
ST130-075-30BK
品牌:
Panduit
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Tape Type
Electrical
Adhesive
Acrylic
Backing, Carrier
Ethylene Propylene Rubber
Thickness
0.0300" (30.0 mils, 0.762mm)
Thickness - Adhesive
Thickness - Backing, Carrier
Width
0.75" (19.05mm) 3/4"
Length
30' (9.1m) 10 yds
Color
Black
Usage
Electrical Insulating, Sealing
Temperature Range
194°F (90°C) Max