EXB-V8V391JV
- 型號描述:
390 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206
- 型號:
- EXB-V8V391JV
- 品牌:
- Panasonic Electronic Components
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Resistance (Ohms)
- 390
- Tolerance
- ±5%
- Power Per Element
- 62.5mW
- Circuit Type
- Isolated
- Number of Pins
- 8
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Supplier Device Package
- 1206
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)