首頁 > Panasonic代理商 > EXB-V8V184JV
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-V8V184JV
型號描述:
180k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
電阻器網路及陣列 Thick Film Chip 4R Array Concave 2%