首頁 > Panasonic代理商 > EXB-N8V241JX
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-N8V241JX
型號描述:
240 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals
型號:
EXB-N8V241JX
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
10000
起訂量:10000 倍增量:1
Circuit Type
Isolated
Resistance (Ohms)
240
Tolerance
±5%
Number of Resistors
4
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Number of Pins
8
Power Per Element
31mW
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Grade
Qualification
Applications
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
0804, Concave, Long Side Terminals
Size / Dimension
0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)