首頁 > Panasonic代理商 > EXB-38V220JV
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-38V220JV
型號描述:
22 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-38V220JV
品牌:
Panasonic
交期:
7-12工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Circuit Type
Isolated
Resistance (Ohms)
22
Tolerance
±5%
Number of Resistors
4
Resistor Matching Ratio
Resistor-Ratio-Drift
Number of Pins
8
Power Per Element
62.5mW
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Grade
Automotive
Qualification
AEC-Q200
Applications
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Supplier Device Package
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)