首頁 > Panasonic代理商 > EXB-38V103JV
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-38V103JV
型號描述:
10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-38V103JV
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:2578 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)
10k
Tolerance
±5%
Power Per Element
62.5mW
Circuit Type
Isolated
Number of Pins
8
Package / Case
1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Supplier Device Package
1206
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)