EXB-38V102JV
- 型號描述:
1k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
- 型號:
- EXB-38V102JV
- 品牌:
- Panasonic
- 交期:
- 6-9工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Circuit Type
- Isolated
- Resistance (Ohms)
- 1k
- Tolerance
- ±5%
- Number of Resistors
- 4
- Resistor Matching Ratio
- Resistor-Ratio-Drift
- Number of Pins
- 8
- Power Per Element
- 62.5mW
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Grade
- Automotive
- Qualification
- AEC-Q200
- Applications
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
- Supplier Device Package
- 1206
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)