首頁 > Panasonic代理商 > EXB-2HV472JV
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-2HV472JV
型號描述:
4.7k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-2HV472JV
品牌:
Panasonic
原廠包裝量:
1
起訂量:676 倍增量:1
Resistance (Ohms)
4.7k
Tolerance
±5%
Power Per Element
62.5mW
Number of Pins
16
Package / Case
1506, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Supplier Device Package
1506
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)