首頁 > Panasonic代理商 > EXB-2HV103JV
影像僅供參考,以產品規格為準
EXB-2HV103JV
型號描述:
10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals
型號:
EXB-2HV103JV
品牌:
Panasonic
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
5000
起訂量:5000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms)
10k
Tolerance
±5%
Power Per Element
62.5mW
Circuit Type
Isolated
Number of Pins
16
Package / Case
1506, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Applications
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
0.022" (0.55mm)