EXB-2HV102JV
- 型號描述:
1k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506
- 型號:
- EXB-2HV102JV
- 品牌:
- Panasonic Industry
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Resistance (Ohms)
- 1k
- Tolerance
- ±5%
- Power Per Element
- 62.5mW
- Circuit Type
- Isolated
- Number of Pins
- 16
- Package / Case
- 1506, Convex, Long Side Terminals
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Applications
- Supplier Device Package
- 1506
- Height - Seated (Max)
- 0.022" (0.55mm)